Home › Zaprzestanie agresji wobec zwierząt!

Zaprzestanie agresji wobec zwierząt!

Miłośnicy zwierzątek ubolewają nad faktem, który ewoluuje w coraz bardziej powszechniejszy - przemoc. Jest to temat niesamowicie smutny, zmuszający do zastanowienia się. W internecie, a także w telewizji co chwilę pokazują się nowe wiadomości dotyczącego tego, że pewien bestialski człowiek usiłował zabić zwierzaka. Wówczas zadajemy sobie pytanie: "Dlaczego oni to robią? Czy daje im to przyjemność?". Nie jest to wykluczone. Niektóre osoby są sadystami, toteż sprawia im przyjemność patrzenie na umierający organizm. Jest to przez nas całkowicie niejasne. Płaczemy nad tym faktem, bo udręka tych istot mechanicznie przechodzi na nas.

Przemocą wobec zwierząt można nazwać też pozbywanie się swoich zwierzątek poprzez zostawianie ich na poboczu.


ranking szkół jazdy kielce 2016
Wbrew pozorom one też posiadają uczucia, też czują, a w związku z tym pewne emocje im towarzyszą.

Nie wierzysz? To dlaczego Twój pies cieszy się gdy powracasz z pracy? Zostało stworzonych wiele kampanii, które starają się chronić te bezbronne istoty. Czasami jednak ich działalność nie przynosi pożądanych efektów. My jednak, jako ludzie, próbujmy pomagać naszym mniejszym braciom, bo nie raz bywało tak, że to one ratowały swoich opiekunów. Coraz więcej sławnych osób wspiera akcje, które mają za zadanie zapobiegać agresji w stosunku do zwierząt. Jeśli masz zły nastrój, nic nie szło po Twojej myśli - nie pastw się nad psem czy jakimkolwiek innych stworzeniem. Zakup sobie worek treningowy, porzucaj garnkami w domu. Pamiętaj: pies to nie zabawka.

Jeżeli chcesz sprawić swojemu dziecku prezent i kupić mu zwierzątko, to nie traktuj go przedmiotowo. O nie też trzeba dbać, karmić, wyprowadzać na spacery. Koniec końców jest to organizm żywy, który pełni wszystkie procesy życiowe.

Należy to zrozumieć. Od jakiegoś czasu w internecie pojawiają się petycje i akcje które dotyczą zaprzestania przemocy wobec zwierząt. Nie są one tak bezwartościowe, jak twierdzi spora grupa osób. Jednoczą one obrońców praw zwierząt. Gdy idziesz ulicą i zauważasz, że ktoś znęca się nad zwierzęciem, to pd razu zareaguj! Uratujesz mu życie i dasz szansę na dalsze istnienie. On z pewnością będzie wiedział co dla niego poczyniłeś. Oprócz tego, sprawcę tego wydarzenia zgłoś natychmiast na policję, bo zasługuje na odpowiednią karę.

Pamiętaj, że dobro, które dajesz, z pewnością niebawem do Ciebie wróci i to z podwójną siłą.

Pomaganie jest istotne!.
Zobacz:
Wszystko co musisz wiedzieć przed rozwodem
Potrzebujesz Szybkie pożyczki chwilówki ?
Nowe przepisy o kasie fiskalnej
Sklepy z kawą bydgoszcz
By | on Friday, April 21 2017 20:41